AUTOMATYKA - USŁUGI - HANDEL

Kilka słów o nas...

Nasza firma istnieje od 1991 roku. Od samego początku staraliśmy się w sposób profesjonalny i możliwie kompleksowy oferować klientom najnowsze osiągnięcia polskiej a później światowej elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Teraz też tak jest i w naszej ofercie zawsze znajdą Państwo to wszystko, co przed chwilą miało swoją premierę na targach.

Kompleksowość oferty polega też i na tym, że obejmuje ona wyroby wielu producentów danego typu aparatury. I tak, mamy na półkach wyroby np. 4-ech producentów przycisków, styczników, wyłączników krańcowych, 3-ech producentów złączek, przekaźników czasowych i pomiarowych itp. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy pracując wiele lat w przemyśle, pozwala nam wybrać z oferty producentów to, co naszym zdaniem użyteczne i położyć na półkę dla naszych klientów. Tak było np. z całą aparaturą mocowaną na szynie TH35, która teraz jest tak rozpowszechniona, ale 12 lat temu była tylko nowinką techniczną, dostępną jednak u nas jako przyszłościowa. W naszej siedzibie można zobaczyć w działaniu wiele urządzeń pomiarowych, regulacyjnych, sterujących, napędowych, zasilających itp.

Informacje o naszych usługach i galerię naszych ostatnich prac znajdą Państwo w dziale USŁUGI.

Zapraszamy zarówno do odwiedzania nas w świecie wirtualnym na naszym serwisie jak również "real-u" w naszej siedzibie. W razie pytań prosimy o kontakt.

© Artelek S.C. 2014